Шум в ушите - въпрос

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
hpp
Posts: 3
Joined: Tue Aug 04, 2009 5:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Шум в ушите - въпрос

Postby hpp » Wed Apr 28, 2010 10:01 am

Здравейте, от 2 месеца ми пищят ушите(постоянно), като шума го оприличавам с високочестотен звук. Нормалното ми кръвно е 130/90.
Вчера посетих УНГ специалист и ми назначи лечение с хапчета, като ще трябва да ги пия около 10 дена.
Тъй като съм адски резервиран към повечето лекарствени средства и като прочетох листовката и дългия списък със странични ефекти се притесних.

На 23г. съм, 180см, 89кг.

Назначеното лечение е:

Ноотропил 1200mg 2х1
Милгамма N 3х1
GinkgoVin 2x1
Кавинтон 5mg 3х1

Като кавинтон-а и ноотропила ми изглеждат най-опасни. GinkgoVin-а смятам да продължа да го пия по-дълго време.

Ще се радвам да чуя мнението ви относо начина на лечение и дали има нужда от притеснение при прием на толкова много хапчета.

mrn
Posts: 2
Joined: Thu Nov 25, 2010 1:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Шум в ушите - въпрос

Postby mrn » Thu Nov 25, 2010 7:35 pm


ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Шум в ушите - въпрос

Postby ptomoff » Fri Nov 26, 2010 1:41 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests