БЪБРЕЧНИ КРИЗИ И БРЕМЕННОСТ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SLONI1207
Posts: 2
Joined: Thu Apr 15, 2010 2:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

БЪБРЕЧНИ КРИЗИ И БРЕМЕННОСТ

Postby SLONI1207 » Thu Apr 15, 2010 2:40 pm

ЗДРАВЕЙТЕ НА 30 Г СЪМ 50 КГ.В МОМЕНТА СЪМ БРЕМЕННА В 6ГС ПРЕДИ ЕДНА СЕДМИЦА ПОЛУЧИХ БЪБРЕЧНА КРИЗА ПРИ ПРЕГЛЕДИ СЕ УСТАНОВИ ХИДРОНЕФРОЗА 1 СТЕПЕН КОЯТО СЛЕД НЯКОЛКО ИЗКАРАНИ ПЕСЪЧИНКИ ИЗЧЕЗНА .СЕГА ОБАЧЕ БОЛКИТЕ В КРЪСТА ПРОДЪЛЖАВАТ ИМАМ И СИЛНА ПАРЕЩА БОЛКА НИСКО ДОЛУ ПО СРЕДАТА .ИМАМ И НЕЩО КАТО БОЦКАНЕ.УРИНАТА МИ Е ТЪМНА .МОЛЯ ДА МИ КАЖЕТЕ НОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА СЪСТОЯНИЕ СЛЕД ИЗКАРВАНЕ НА ПЕСЪЧИНКИ .

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: БЪБРЕЧНИ КРИЗИ И БРЕМЕННОСТ

Postby Bulgaricus » Thu Apr 15, 2010 10:00 pm

Здравейте,

не сте споделили колко сте висока. Така не може да се прецени за каква височина са тези 50 кг.

Не, не е нормално. Тъмният цвят обикновенно идва от желязото, което е в хемоглобина, т.е. кръв или от възпалителен процес, който обаче е почти винаги много болезнен. Трябва, особено щом сте бременна да се консултирате с лекар за бъбречни изследвания - кръвни, микробиология на урина и общи уринни.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: БЪБРЕЧНИ КРИЗИ И БРЕМЕННОСТ

Postby ptomoff » Fri Apr 16, 2010 9:50 am

Писането САМО с големи букви се счита за викане. Моля, поправи си поста и не пиши повече така.

SLONI1207
Posts: 2
Joined: Thu Apr 15, 2010 2:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: БЪБРЕЧНИ КРИЗИ И БРЕМЕННОСТ

Postby SLONI1207 » Wed Jun 02, 2010 11:33 am

много съжалявам ,за големите букви изобщо не съм се усетила.На въпроса колко съм висока около 163 см.Имам направени изследвания на кръв урина и стерилна урина всичко е наред ,но за съжаление продължавам да правя хидронефрози сега имах от дясно 2 ра степен.Наложи се да ми бият венозно антибиотик medaxone .незнам по какъв начин мога да облекча положението си .ако някой има идеи.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests