Тежест около пъпа и подуване

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Неврие
Posts: 5
Joined: Mon Apr 05, 2010 8:18 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Тежест около пъпа и подуване

Postby Неврие » Mon Apr 05, 2010 9:21 pm

Здравейте!
Имам много неприятен проблем! Усещам тежест около пъпа и подуване вече от има няма 2-3 месеца! Ходих на гастроентерелог каза че имам синдром на раздразненото дебело черво-защото имах запек пак после диария-редуване :((( гледаме на видеозон май нз точно кво се вика,каза супер съм и ми изписа мезимфорте и комфортекс за газове! каза ако не минава ела пак! Ходих пак и и показах около пъпа и леко по надолу пак ме прегледа и каза че в тънките черва имам голямо натрупване на газове да престана да се притеснявам! ииии общо взето нищо по така! От толкова притеснение ходих и на генеколог- нали вече като си мисля че има нещо защото ми е много тежко,нямах нищо не съм бременна(нямах и причина мн да се притеснявам за това нещо но все пак) тааа откриха ми кисти и на двата яйчника към 3см нещо големи.каза спокойно и ми изписа противозачатъни Хлое и каза след 2м или 3 да ходя да и кажа как се чуствам! но аз не ги пия щото съм провит тези таблетки поне до като не каже по добър специалист-ще ходим на частен! възможно ли е от това така да се чуствам ссссупер тежка :(((( висока съм 166 тежа май към 73кг не съм дебела просто имам кг за сваляне боря се, ама като не се чуствам добре, никакъв спорт не мога да практикувам. Бях на диета разделна, супер се чуствах с нея и свалих ама май от там идват проблемите с червата или всичко нз вече и аз.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests