Нередовен цикъл

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nellyood
Posts: 1
Joined: Tue Mar 23, 2010 5:35 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Нередовен цикъл

Postby nellyood » Tue Mar 23, 2010 5:47 pm

Здравейте,обръщам се към Вас като последна инстанция и молба за съвет,защото писах в много форуми и единият ефект,който получих беше едно голямо объркване.Почти на 18 години съм(без 3 месеца) 162см 48 кг.От малка имам нередовен цикъл.Месец ми идва нормално,а на следващия е с големи закъснения.

От година ходя по гиниколози,изпих сумати лекарства,за да установя,че всичко там е временно.Нормалният цикъл ми е на 31 дни и дори в момента ми закъснява с 8 дни.Не съм бременна-освен че съм нямала рисково поведение си направих и тест,който беше отрицателен.Консултирах се с гиниколожката и тя ми каза да изчакам още седмица и ако не дойде да отида,за да го предизвикаме.Последните хапчета,които пих бяха неуменор-хранителна добавка на билкова основа за болезнен цикъл и регулацията му.
Преди месец имах кризисни болки на корема за около 15 минути които отшумяваха и отново се появяваха след час.След консултация с гастроентеролог,хирург,личен лекар и кръв и урина се установи,че имам обострен гастрит и всичко е на нервна почва.Пих тиоридазин лекувах гастрита и нещата се стабилизираха.

След същата тема в друг форум ме посъветваха да отида на ендокринолог.
Баща ми има проблеми със щитовидната жлеза(незнам дали това е от значение).
Моля посъветвайте ме към кой да се обърна и нормални ли са тези аномалии в моята възраст.Може би просто цикълът ми си е такъв и от стрес и постоянните промени във времето се обърква още толкова-а и след куп лечения с дуфастон и други препарати.
Нужна ли е консултацията с ендокринолог и какво би трябвало да се направи в такава ситуация.Благодаря ви предварително.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests