болка при вдишване

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
silviq
Posts: 1
Joined: Wed Mar 17, 2010 4:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

болка при вдишване

Postby silviq » Wed Mar 17, 2010 5:08 pm

Здравйте аз съм момиче на 16 години.Имам следния проблем още от малка , но сега започна да се проявява горе долу два пъти седмично.Това е болка посредата на гърдите и от ляво когато вдишвам.За да я намаля си задържам дъха , но не винаги помага.Не съм ходила на лекар , защото майка казва че това е от разтрежа на гърдите ( нося чашка Д , но не мисля че е от това защото като малка ги нямах тези болки ).Понякога толкова ме е боляло , че съм се будела нощем от това че не мога да дишам нормално от болка.Може ли да ми кажете какво е или поне да ме пратите при специалист от Пловдив.
Благодаря ви предварително![/b]

Experta43
Posts: 40
Joined: Mon Aug 31, 2009 8:32 am
Location: Русе
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: болка при вдишване

Postby Experta43 » Wed Mar 17, 2010 7:52 pm

Здравейте,според мен трябва да отидете на кардиорог,опишете му точно симптомите.Според мен не е нещо съществено,най-вероятно е интеркостална невралгия характерна е за тази възраст на която сте и Вие.Да не говорим на изуст,просто отидете на специалиста


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 154 guests