лимфен възел

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Магдалена Вас
Posts: 2
Joined: Tue Mar 16, 2010 10:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

лимфен възел

Postby Магдалена Вас » Tue Mar 16, 2010 10:26 pm

здравейте!на 29 години съм,174,63 кг
преди няколко месеца имах някаква настинка,с подути сливици и от дясно на врата си напипах едно топ4е като лимфен възел,което увели4и размера си защото го пипах.още на другия ден бях при личния лекар,защото много се изплаших.огледа го добре с напипване,с някакво като фенер4е светеше за да го види и ми каза 4е нямам повод да се притеснявам,само да не го пипам.мина доста време оттогава,незная то4но колко месеца,може би половин година.днес отново бях при ли4ния защото се издух от лявата страна на врата след йога разтегнах сухожилие,изписа ми лекарства.като се прибрах запо4нах да се оглеждам ,с леки напипвания и установих 4е това възел4е от дясно си стои,не е по голямо отколкото е било,не боли,но не смея да го пипам.притесних се.
може ли да ме посъветвате какво да направя?при ли4ния ли трябва да ида отново или при какъв специалист се ходи за подобно нещо?трябва ли да правя изследвания и каква е процедурата?имам ли основания да се тревожа?благодаря ви

Experta43
Posts: 40
Joined: Mon Aug 31, 2009 8:32 am
Location: Русе
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: лимфен възел

Postby Experta43 » Thu Mar 18, 2010 3:10 pm


Магдалена Вас
Posts: 2
Joined: Tue Mar 16, 2010 10:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Магдалена Вас » Thu Mar 18, 2010 7:55 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests