Пронизителна болка в ушите!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Борислав Бале
Posts: 1
Joined: Thu Mar 11, 2010 6:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Пронизителна болка в ушите!

Postby Борислав Бале » Thu Mar 11, 2010 6:13 pm

Здравейте, аз съм мъж на 22 години, добре сложен за възрастта си - 80 кг, 189см. От известно време имам следният проблем. През нощта, някъде към 4-5 часа, изпитвам силна, пронизителна болка от двете страни на главата, около бузите и ушите (по-скоро в ушите). Болката е придружена със заглъхване на ушите. Имам чувството, че пропадам в някаква пропаст. Болката трае 2-3 минути през които не мога да си помръдна врата по никакъв начин. Повечето пъти съм в някакво полузаспало състояние и се събуждам съвсем когато болката отшуми. Първият път когато се случи това беше преди 2-3 години. Тогава тези болки бяха сравнително редки, но напоследък зачестиха. Бях на зъболекар и ми казаха, че ми никнат мъдреци. Може ли това да е причината за тази странна болка? Ако ли не каква е тя? Опасно ли е? В момента не приемам специфични медикаменти. Като по--малък имах астма. Страдам и от късогледство и астигматизъм. Тренирам редовно, не пуша и не пия често.
Last edited by Борислав Бале on Thu Mar 11, 2010 7:45 pm, edited 1 time in total.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Пронизителна болка в ушите!

Postby ptomoff » Thu Mar 11, 2010 6:52 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests