Високо кръвно и изтръпване на дясната половина на главата!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Estell
Posts: 3
Joined: Tue Mar 02, 2010 5:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Високо кръвно и изтръпване на дясната половина на главата!

Postby Estell » Tue Mar 02, 2010 5:36 pm

Здравейте, майка ми е на 50г. и по принцип има само високо кръвно, но от известно време и изтръпва дясната половина на главата и кръвното и е много високо въпреки, че си пие хапчетата. Чувства се отпаднала и едва стои на краката си. Ходи при личния си лекар, но той и дал едно хапче изписал и една рецепта и я пратил да си ходи без да и каже нищо и съответно няма никакво подобрение. За кръвното пие конкор 5мл. и тертензив, диритон 5мл. и fvinrosetne. И след прегледа са и изписали нерголин 10мл. и бенфогама 50мл. Бихте ли ми казали на какво се дължи това изтръпване и това лечение адекватно ли е!? И тези лекарства които са и изписали постоянно ли се пият или докато и мине изтръпването?

Estell
Posts: 3
Joined: Tue Mar 02, 2010 5:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Estell » Sat Mar 06, 2010 8:56 pm

Някой може ли да ми каже, имали някакви хапчета или инжекции за изтръпването? Или поне какви изследвания трябва да се направят, за да се установи причината? Или някой специалист при който можем да отидем? Понеже минаха 6-7 дни, а подобрение няма, даже се влошава. А ние нямаме идея, какво можем да направим?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests