топче на устата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
snejana
Posts: 3
Joined: Tue Mar 02, 2010 12:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

топче на устата

Postby snejana » Tue Mar 02, 2010 12:54 pm

Здравейте,от 6 месеца в долната вътрешна част на устната ми се появи твърдо топче,което от време на време расте, а от време на време се свива.Не е болезнено, но зпочвам да се притеснявам какво е това образувание.Незнам на какъв доктор да отида.Страховете ми са да не се окаже рак.Моля ви кажете нещо.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Fri Mar 05, 2010 12:13 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

snejana
Posts: 3
Joined: Tue Mar 02, 2010 12:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby snejana » Fri Mar 05, 2010 6:54 am

На 38г.съм, около 98кг. ,160см. Ходих на лекар.Казаха ми, че това е киста и трябва да се оперира.Моля Ви, кажете ми ако не си я оперирам какви могат да бъдат последствията.Страхувам се от операция, защото четох в интернет, че след подобни операции кистата може пак да се появи и още по-плашещо е че може да се разпространи.Вярно ли е всичко това?Ще Ви бъда благодарна ако ми отговорите.

mateymm
Posts: 1
Joined: Mon Apr 22, 2013 2:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: топче на устата

Postby mateymm » Mon Apr 22, 2013 2:11 pm

Здравейте,
на 34г. 175см,68кг. нямам заболявания,
имам мисля същия проблем, но не съм посещавал още какъвто и да е лекар,а и не знам какъв да посетя.От около месец ми се появи тази подутина,нещо като пъпка отвътре на устната.Около 2-3мм диаметър, ту изчезва,но забелязах че при хранене или пиене се втвърдява и се усеща,една вечер мисля че я прегризах даже и след това нямаше подутина,но след 2 дена пак се появи,жена ми я стисна и каза че излезнало прозрачна течност с кръв от доста места като при спукан херпес,при което пак спадна,но на следващия ден беше със същите размери и твърдина.Цвета в средата е бял?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 122 guests