Лимфен възел или мъдрец?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Martinrs
Posts: 3
Joined: Mon Sep 14, 2009 1:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Лимфен възел или мъдрец?

Postby Martinrs » Mon Mar 01, 2010 9:17 pm

Здравейте всички от 1 седмица ми нинке мъдрец доло в дясно
и от 2 дена насам в дясно на шията имам едно топче повечето ми авери казват че е лимфен възел но незнам по точно какво може да е когато наведа глава надоло излиза това (топче) и леко боли когато го натисна и когато преглъщам вода или каквото и да е било леко заболява отново. Венецът ми е малко надут но все пак ми расте кътник и се чудя дали има някаква опасност от това и дали да отида да се прегледам за нещо по сериозно?

Experta43
Posts: 40
Joined: Mon Aug 31, 2009 8:32 am
Location: Русе
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лимфен възел или мъдрец?

Postby Experta43 » Tue Mar 02, 2010 11:45 am

Здравейте,това сигурно е наистина лимфен възел,но най-малото което можете да направите е да отидете при Вашия семеен лекар.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests