Дайте ми съвет

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ваня1
Posts: 1
Joined: Thu Feb 18, 2010 8:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Дайте ми съвет

Postby Ваня1 » Thu Feb 18, 2010 11:11 pm

здравейте.Случайно попаднах на този сайт,и реших да се възползвам от възможността за бърз и компетентен отговор.
На 47 години съм, 68 кг,височина 165 см.Имам лека хипертония и пия редовно сутрин атенолол+тертенсиф.Имам леко изместване на дисковете в опашната област и при необходимост пия диклак или диклофенак.Не съм си правила ренгенова снимка,но със сигурност имам ошипяване на грабнака и на врата.Болезнено и неприятно,особено при промяна на времето.
Проблемът ми сега е,че от няколко дни започна да ми изтръпва лявата ръка от лакъта надолу.Без болка.Изтръпва само когато си подпря лакъта на твърда повърхвост ,когато ръката по-дълго време е прегъната /при писане на компютъра например/ .Според Вас,дали се касае за възпален нерв или за защипан такъв.Какво лечение бихте ми препоръчали?
Благосдаря предварително :)

Experta43
Posts: 40
Joined: Mon Aug 31, 2009 8:32 am
Location: Русе
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Дайте ми съвет

Postby Experta43 » Fri Feb 19, 2010 7:26 am

Здравейте,съветът ми е да отидете при кардиолог.Направете си ЕКГ и ако е възможно дори се запишете за коронография.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Feb 23, 2010 6:43 am

Здравейте,

нека не вадим "тежката артилерия" за такива симптоми.

Ако нямате повишена уморяемост, болки в стомаха, торакса и не се изморявате лесно при физическо натоварване, няма нужда от горепосочените изследвания.

Проблемът най-вероятно идва от торакалната област на гръбначния стълб. Трябва на ортопед да отидете и той да направи рентген, съответно ЯМР.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 307 guests