Гадене след c*кc

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sladko_f_4e
Posts: 1
Joined: Mon Feb 15, 2010 10:31 pm
Location: Бургас
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гадене след c*кc

Postby sladko_f_4e » Mon Feb 15, 2010 10:58 pm

ЗДравейте,аз съм ХХХ ,на 17 години родена съм на ХХ Януари 1993,висока съм 1.65 и тежа 48 килограма съм..Към края на месец Май правих анален c*кc с едно момче не сиках да свършва в мен,но свърши,същия ден пушехме цигари и след секса 1 час ми стана лошо и цяло лято имах болки,киселини и ми се гадеше повръщах бях зле и едвам ходех на плаж ....Да чукна на дърво до вчера си Бях доБре но тази сутрин спах и изведнйж получих адски силно сърцебиене сързето ми щеше да изкочи и исках да викна за помощ но устата и ръзцете и краката ми се бяха като парализирани за няколко секунди но после по някакав начин си поех въздух и станах и почнаха да ме обливат едни топли вълни направо ужас...Сега нищо не усещам но от преди имах леки бодежи в сърцето..Много ме е страх да не ме е заразил нещо или СПИН..Личния ми вика гастрит и ми изписа някой лекарства но не знае за секса..Прави м кръвна картина която излезе перфектна така каза лакарката.-..Не знам какво ми има...Много ме е страх ;(

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Tue Feb 16, 2010 5:40 pm

Няма значение дали е свършил в теб или не, има значение дали е носил презерватив или не.

Вероятно не си заразена със СПИН, но кръвните изследвания дават отговор натози въпрос, тук може само да се гадае.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Feb 23, 2010 7:45 am

Здравейте,

друг път не пишете имената си в интернет с такава деликатна история. Цензурирах ги, но е добре от само себе си да не ги пишете.

При анален контакт вероятността за предаване на заболявания е най-висок, особено при неползване на кондом.

Няма нужда да Ви казвам, че е трябвало да мислите за този риск ПРЕДИ, а не след събитието.

По същество - не е вероятно да сте заразена със СПИН по тези симптоми, не познавам предисторията на мъжа и не мога да преценя до колко е вероятно той да е носител, но смея да предположа, че не принадлежи към рисковата група по Вашето описание.

Болките Ви не е вероятно да имат нещо общо с това събитие.

Можете в ХЕИ да си направите тест за ХИВ-вирус и ще имате повече яснота.

Поздрави и умната!
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 85 guests