Болка в лявата ръка малко след китката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bluesky
Posts: 2
Joined: Mon Feb 15, 2010 3:16 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болка в лявата ръка малко след китката

Postby bluesky » Mon Feb 15, 2010 3:52 pm

Здравейте , преди година си счупих предмишницата на лявата ръка и се наложи операция . Сложиха пластина . Казаха , че след една година трябва да я махнат . Всичко протече добре , костта зарасна /но пластината все още не е махната /. Тази сутрин се появи една много кратка , но пареща болка - от китката до средата на лакътя/не мога да определя къде е точно/ , която е доста на често . Не съм се удряла ,на пипане не ме боли . Сякаш, че някой ми стиска костта или някое сухожилие и го изтисква .На 25 години съм , тегло-57 кг ; ръст 174 см . Не пия медикаменти , нямам настоящи заболявания, пуша , пия умерено и рядко Болката е през няколко секунди и не се влияе от положение или движение на ръката .Имам ли причина да се притеснявам , на какво се дължи това ?

Още един въпрос , ако може - тази пластина задължително ли трябва да се махне след 12 месеца и дали ако забавя махането й един -два месеца ще е проблем ? Благодаря предварително .

Experta43
Posts: 40
Joined: Mon Aug 31, 2009 8:32 am
Location: Русе
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Болка в лявата ръка малко след китката

Postby Experta43 » Mon Feb 15, 2010 7:00 pm

Здравей,според мен трябва да се отстрани пластинката.Болката която чувствате е най-вероятно от нервен произход.Да уточня тази пластинка почва да отделя т.нар.токсин и по някакъв начин действа на тъканите и нервите около нея и за това Вие чувствае болка.Не съм специалист по ортопедия или травматология,но мога да Ви кажа,че небива да оставяте в никакъв случай пластинката във Вас.Всеки един метал има си срог на използване.

bluesky
Posts: 2
Joined: Mon Feb 15, 2010 3:16 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby bluesky » Tue Feb 16, 2010 11:33 am

Благодаря Ви много за бързия отговор .Може ли болката да изчезне , но все пак пластината да продължава да изпуска този токсин ?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests