Отлепен нокът на палеца на крака

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Vlado
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Отлепен нокът на палеца на крака

Postby Vlado » Sun Nov 12, 2006 11:58 pm

Здравейте !
Преди години имах проблеми с пръстите на краката - забиваха ми се ноктите. Оперираха ме неколкократно като ми вадиха ноктите,но без успех. Дори ставаше по-зле. След време всичко отшумя от самосебе си и ноктите сами ми се оправиха.
От няколоко седмици обаче нокътя на единия палец ми се е отлепил - това може би се дължи на това,че в топлото време ходих с обувки,които ме запаряваха. Сега не знам какво да правя,защото вече две седмици не ми заздравявя. Промивам го със смрадлика и риванол. Възможно ли е да заздравее от самосебе си,защото не ме боли,но излиза лек секрет...Има ли нещо страшно и колко горе-долу ще трябва да изчакам,за да израсте и да заздравее? Отлепен ми е напаловина и не може да падне сам,но не искам да го извадя,защото се страхувам да не се забие пак...
Моля за съвет !
Благодаря предварително

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Nov 13, 2006 8:28 am

Ходи ли на лекар и какво каза тя/той?

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Mon Nov 13, 2006 8:12 pm


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue Nov 21, 2006 11:15 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests