Често подуване на лимфни възли при дете 7 г.

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mobidik
Posts: 1
Joined: Wed Feb 03, 2010 4:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Често подуване на лимфни възли при дете 7 г.

Postby mobidik » Wed Feb 03, 2010 4:11 pm

Здравейте,

Проблема е следният: синът ми е на 7 години, 25 кг, 130 см. височина. От началото на учебната година за 3ти път се подуват лимфните му възли доста без да е налице друго заболяване-вирусно или не. Личната лекарка изписва изопринозин и витамин Ц за 10 дни всеки път. Даже веднъж ни прати в ИСУЛ в кабинет по хематология където му взеха 2 поредни дни кръв-резултатите не показаха нищо и предписаха антибиотик, решиха, че причината е вирус.
Въпроса ми е нормално ли е да се подуват възлите толкова често и какво да предприема при условие, че личната лекарка не намира проблема за сериозен.

Благодаря предварително

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests