Изтръпване на палеца на крака

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cinderella
Posts: 2
Joined: Mon Feb 01, 2010 3:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Изтръпване на палеца на крака

Postby cinderella » Mon Feb 01, 2010 4:06 am

От около 2 месеца чувствам палеца на единия си крак изтръпнал (усещането е като бодлички и е постоянно), а понякога усещам изтръпнали и другите си пръсти. На същия крак често ми се е измествала капачката и преди 5 месеца това такова изместване доведе до по-продължителна болка в коляното. Според един ортопед няма скъсан менискус, а според друг "вероятно има увреден менискус". Имам правена само рентгенова снимка в 2 позиции. В момента имам синина на прасеца на същия този крак, която отдавам на факта, че имам отвратителния навик да седя върху сгънати крака и като се има предвид, че работя на компютър и в момента работя вкъщи, по-голяма част от деня прекарвам в тази поза. Възможно ли е изтръпването на пръстите да е свързано с тази синина или с "вероятно увредения менискус"? Към какъв специалист да се обърна, защото това изтръпване е ужасно?
На 34 години съм; ръст: 157; тегло: 62 кг. (за по-малко от година качих необяснимо за мен самата 8 кг.).

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests