Уголемяване на подутина над тестисите при ерекция

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
P.Ivanov
Posts: 2
Joined: Wed Jan 20, 2010 2:51 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Уголемяване на подутина над тестисите при ерекция

Postby P.Ivanov » Wed Jan 20, 2010 3:06 am

Здравейте, аз сам момче на 16 години с тегло 60 килогама и височина 1.75 см. Други заболявания нямам. Роден съм недоносен и като малък съм минал през 6 операции на пениса и пикочните пътища. Лекарите са успели да ме направят читав на 90%. Проблемът ми е че над тестисите имам подутина (като топче с размери около 0.5 сантиметра в диаметър). За мое съжаление в ерекция тя става нещо като полуокръжност с размери 2 сантиметра в дължина и 1 сантиметър височина. Това не ми пречи толкова (живея с него) но то зима дефакто 1/5 от пениса ми, който от както се помня (5-6) годишна възраст е винаги с еднавки размери. Дебелината винаги е била стандартна 12 сантиметра диаметър но дължината е едва 13 сантиметра като не броим факта че подутината е малко по навътре (към главичката) и е 2 сантиметра и на мене ми остават 8 сантиметра достойнство (при положение, че имам всички други полови белези характерни за по побертета : окосмяване, сперма и малки пъпчици). Отделно аз не уринирам и еакулирам през стандартната дупка а през дупка сякаш пробита под нея ( която ми върши перфекта работа и не се оплаквам от нея). От както навлязох в побертета постоянно ми се въртят мисли в главата: 1во дали ще успявам да задоволявам жените и 2ро (което сам го изпитал вече) лошите реакций при вида на пениса ми. Моля ако някой е запознат с проблема ми да каже какво мога да направя или към какъв лекар мога да се обърна и какво ще ми коства това (дали нова операция). Благодаря ви предварително.


Ако някой е по-заинтересован мога да предоставя и снимки.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Jan 20, 2010 9:30 pm

Здравейте,

да, проблемът Ви е сериозен, но не защото застрашава живота Ви, а защото касае неговото качество.

Подобни операции се извършват, когато тестисите не напуснат корема след раждането, предполагам такава е била операцията.

Преди години те са правени по доста "зверски" начин с максимална интервенция. Оставали са трайни последици за пациентите.

Днес вече такъв вид интервенции могат дори и само с един ден престой в болница да се правят. Важно е обаче да бъде направена операцията, защото природата е предвидила тестисите да напуснат коремната кухина, за да могат да имат по-ниска температура от тази на самото тяло. Само така, поради физиологията на сперматозоидите, може да се гарантира и способността им да оплождат.

При Вас това би могло да бъде проблем от чисто естетическа гледна точка - навярно "опаковката" не е показател за "съдържанието", но сте прав, че "стоката се избира на първо място по външния и вид, а съдържанието се оценява в последствие".

Какво мога да Ви посъветвам? Сигурно това се питате. Каквото са Ви направили не може да се промени - няма нормален начин за удължаване на половия член, а другите са твърде рисковани и не знам дали изобщо се правят в България.

Това уголемяване, което описвате е най-вероятно деформирана "камера" от пениса, която при повишаване на налягането (ерекция) в следствие на операцията се разширява непропорционално, когато се пълни с кръв.

Няма друг начин за промяна освен операция от специалист по урология и пластична хирургия. Друг е и въпросът какво изобщо може да се постигне с такава операция. Това трябва хирургът да го реши и няма "рецепта за всички".

А въпросът за "задоволяването на жените", които поставяте има принципен отговор "да", но той не важи за всички. Така е и при мъжете без такива проблеми като Вашите, но това е тема на друг разговор.

В крайна сметка навлизате във възраст, където "експериментирането" тепърва започва и със сигурност ще направите и лош опит, но това не трябва да Ви отказва от "играта" по принцип. И трябва да сте сигурен, че ако това е единствената причина за дадена жена да няма връзка с Вас, то и Вие трябва да се замислите, дали бихте искал връзка с нея.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Jan 21, 2010 12:18 am

Въпросите, моля тук, а не на лично съобщение.

Медицински не виждам вина на страната на хирурга, въпреки че не познавам случая не е вероятно да е негова грешка.

Тук трябва да разберете, че уви, медицината не може точно да реши всеки проблем и има много голяма неточност при леченията, която не е лекарска грешка, дори и да убие пациента. Това повечето пациенти не могат да го разберат.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

P.Ivanov
Posts: 2
Joined: Wed Jan 20, 2010 2:51 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby P.Ivanov » Thu Jan 21, 2010 2:32 am

Аха, ясно в най-скоро време ще отида на преглед при уролог-хирург, но също искам да ви попитам дали е добра идея след някоя друга година да почна да пробвам разни методи за уголемяване на пениса ( рекламират много медикаменти, помпи, операций, при които дефакто издърпват пениса ти, даже и диети).


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests