За кръвни изследвания или кожен ?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Georgi Grigorov
Posts: 2
Joined: Thu Dec 31, 2009 2:04 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

За кръвни изследвания или кожен ?

Postby Georgi Grigorov » Fri Jan 15, 2010 1:02 am

Здравейте на 25 години съм тежа 82 килограма висок съм 180 .
Значи така или иначе ще отида на лекар най късно другата седмица но просто се чудех какво мога да очаквам и на къде да се насоча с оглед на симптомите ми.
Имам следния проблем , от 2-3 седмици имам усещане че кожата ми е станала свръх чувствителна , значи като се подпра някаде ако е малко по ръбесто и съм да речем с къс ракав се получава реска , ако се почеша по ръката или врата абе изобщо някаде се получават следи като от полазено така подути седят и си минават до час два ... дори без да ме е засърбяло някаде пробвах да се почеша по раката да речем предмишница или бицепс и веднага се зачерви и останаха следи ( максимум до 20-30 секунди след почесването става видимо ) .
Незнам просто като отида , какви изследвания да си пусна или какъв лекар да посетя моля помогнете :?
Пояснявам че хигиената ми е отлична няма ден без да съм се къпал всичко м ие чисто дрехи спалня всичко нормален човек съм си и сега съм много учуден как изведнъж където и да се докосна малко по така като почесване и остават следи .. ако съм имал някаква малка пъпчица да речем по врата след бръснене от обърнат косъм и се почеша става като охапано от комар ако пък ме засърби някаде и се почеша остават рески пак като от полазено се надуват и така си и минават неусетно. Дори днес бях с колан цял ден и преди малко като се събличах и видях 1-2 червени ресни по корема дето ме е притискал малко или много колана а никога не е било , седнах да пиша и вече почти ги няма ....

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sat Feb 13, 2010 6:57 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests