Болка в ануса!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
beba
Posts: 2
Joined: Tue Jan 12, 2010 3:43 am
Location: Bylgara
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болка в ануса!

Postby beba » Tue Jan 12, 2010 4:03 am

Здравейте, от доста време ви чета, и ето, че имам нужда от ваш съвет.На 28 години съм, 163 см. висока и тежа 84 килограма, които са следствие от прием на Прогестеронови препарати в големи дози, за задържане на бременност.
Преди около 2 години ми се появи болка в областта на перинеума, някакво схващане, мускулен спазъм при c*кc и възбуда.С лежане се оправяха нещата.Напоследък обаче забелязвам, че болката става почти постоянна, като се движи към ануса.Получавам сърбеж и парене след изхождане.Имам подут корем, сякаш пълен с газове и циркулираща болка в ляво и дясно на корема.Понякога имам болка лека около пъпа.Страдам и от къркорене на червата, което спира след хранене, но се появява на два три часа и е много неприятно.Нямам сериозен запек, по-скоро лека форма на разстройство.
Не съм виждала кръв в изпражненията.Имам киселини.
Състоянието е много неприятно и незнам, към какъв лекар да се обърна, нвярно проктолог.
Надявам се, че можете да ме посъветвате!Предварително благодаря!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sat Feb 13, 2010 5:59 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

beba
Posts: 2
Joined: Tue Jan 12, 2010 3:43 am
Location: Bylgara
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby beba » Sun Feb 14, 2010 6:53 pm

Здравейте, посетих лекар и засега няма нищо обезпокоително.Говорихме доста, и отдава проблема ми на емоционални тревоги, които имам.Направиха ми колпоскопия, но не ми назначи бактериално изследване :?:
Благодаря за отговора, желая ви късмет :)

maslinka
Posts: 2
Joined: Fri Feb 19, 2010 3:55 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby maslinka » Fri Feb 19, 2010 4:26 am

Здравейте, на 16 г., момиче, 163 см, 45 кг, не взимам лекарства
от известно време изпитвам болка в ануса, особено след изхождане. Не мога да се похваля с редовен стомах - често имам запек и ходенето по голяма нужда е голямо мъчение. През последните 4-5 месеца на няколко пъти имах кръв върху тоалетната хартия и по самите изпражнения. Много се притеснявам да отида на лекар за такова нещо :oops: Доколкото виждам нямам хемороиди. За всеки случай съм прикачила и снимки - от тях личи ли изобщо нещо? Имам и снимки, но не знам как да ги прикача :(
Моля за съвет![/img]

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Feb 23, 2010 6:48 am

@беба

Трябва да се направи и бактериално изследване, иначе нищо не е направено.

@маслинка

Бихте могли да приемате вечер преди лягане лактулоза и след няколко седмици в най-ниската еднократна доза по листовка би трябвало да получите облекчение.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

maslinka
Posts: 2
Joined: Fri Feb 19, 2010 3:55 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby maslinka » Tue Mar 02, 2010 7:39 pm

Здравейте отново,
От около седмица почти след всяко посещение на 00 имам кръв по тоялетната хартия, а и болката се усили :( дали е наложително да отида на лекар или има някакво лечение? Анусът ми е много зачервен и адски ме щипе :(


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests