Проблеми след възпалена сливица и болки в гърлото

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
niiik
Posts: 1
Joined: Sat Jan 09, 2010 11:06 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблеми след възпалена сливица и болки в гърлото

Postby niiik » Sat Jan 09, 2010 12:19 pm

на 28 години съм, 82 кг,170 висок не съм боледувал допреди няколко месеца. всичко започна от възпалена сливица и болки в гърлото изписаха ми антибиотик (зинат) след това 1-месец нямаше проблем и отново се възпали - пак антибиотик и един куп други лекарства - оправих се. 2-седмици след това се разболях отново. Взеха ми гърлен секрет и откриха стрептококи - отново антибиотик-10 дена (клацид) - никакво подобрение, още 7 дена (АУГМЕНТИН) на контролния преглед ми казаха, че съм напълно здрав. Имах дразнене в гърлото, което с повече течности щяло да отмине. Отмина и аз се успокоих.

3 дена след това имах контакт с настинал човек и пак наново първо се появи кашлица, после отпадналост, започнах да поддържам 37 градуса температура, подуха ми се лимфните възли под брадичката и до слабините. Същия ден отидох на лекар. Бях много отпаднал и с температура. Резултатите от кръвната картина автоматично с 5-части деференциално броене са-(leu-20),(gran-75,2),(mo-11.5),(lym-12),(Eo-0.785),(Ba-0.582),(Gran-15.1),(Mо-2.3),(lYM-2.4),(Eo-0.175),(Ba-0.117),(Er-5.28),(Hb-150),(Ht-0.435),(MCV-82.4),(MCH-28.4),(MCNC-345),(RDW-14.6),(Tr-241),(MPV-8.9),(СУЕ-13).температурата ми се вдигна до 39 гр.

Пак антибиотик (АВЕЛОКС), нурофен и др. Днес ми е 3 ден от прегледа. Температурата сутринта беШе 36,6 сега е 36,9 - чувствам се добре, но лимфните вЪзли продЪлжават да ме болят и да са подути. Притеснявам се какво ми е, да не е нещо много сериозно. Възможно ли е от толкова много лекарства да ми е отслабнала имунната система и тези резултати от кръвната картина да са в следствие на грипното състояние в което бях по време на иследването? А също така 9 часа преди да дам кръв пих (ISOPRINOSINE) предписан ми за подсилване на имунната система....
Last edited by niiik on Sun Jan 10, 2010 12:52 am, edited 2 times in total.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 50 guests