Тежест в стомаха и газове

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ne-yo
Posts: 10
Joined: Sun Jan 03, 2010 1:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Тежест в стомаха и газове

Postby ne-yo » Sun Jan 03, 2010 1:17 pm

Здравейте, М 24 г 178/66 кг. Не приемам лекарства.
От близо седмица имам въпроният проблем. Усещам тежест и дискомфорт в стомаха, съпроводени с много газове, които обаче не винаги излизат. Нямам силна болка, много рядко само отделни прорязвания. Сякаш областта над пъпа и под гърдите ми е по-подута от нормалното, но тежестта не е само там, а и по-надолу. Нямам киселини, не се уригвам (или максимум 1-2 пъти на ден, което не го смятам за ненормално). Ходя до тоалетна нормално (нямам запек) - 1, дори 2 пъти на ден, но не ми олеква особено.
Често след хранене ми става тежко, а не се тъпча много.
Ако това има връзка - по принцип имам много храчки от много години. Като слизат надолу понякога ми става гадно. Определиха го като някаква задна хрема.
Ако трябват още насоки, кажете какво да споделя. Благодаря.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sat Feb 13, 2010 3:06 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ne-yo
Posts: 10
Joined: Sun Jan 03, 2010 1:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby ne-yo » Thu Feb 18, 2010 11:18 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Feb 23, 2010 6:58 am

Здравейте,

пробиотик на таблетки за 3-6 месеца и ако получите киселини пантопрацол 20 мг сутрин бихте могли да приемате.

Проблемите със стомаха често се появяват при хора с други проблеми, предимно на стресова основа, защото някои са по-податливи на стрес от други и съответно повече страдат от тях.

В другата тема пак ще пиша. Добре е в бъдеще като една тема да пишете за всички проблеми, ако има такива.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests