Уголемен лимфен възел на шията и на свивката на слабините

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mariata811
Posts: 1
Joined: Thu Dec 31, 2009 10:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Уголемен лимфен възел на шията и на свивката на слабините

Postby mariata811 » Thu Dec 31, 2009 10:17 pm

Здравейте, искам да задам един въпрос. На 28 години, висока 160, тежа 49 кг. Преди около четири месеца си набарах лимфен възел около 1 см от ляво на шията отидох при специалист и ми направиха изследвания кръвни, ехограф и скенер. Казаха, че нямало нищо страшно и че трябвало да си правя кръвни изследвания на всеки два месеца. Лимфният възел си остана пих антибиотик, но си остана. Преди два дена си напипах лимфен възел на свивката на слабините, които когато го докосна, ме боли има и леко зачервяване .Какво ще ме посъветвате да направя и дали е опасно или е добре че имам болка .Благодаря ви.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Jan 03, 2010 3:32 am

Здравейте,

нищо не може да се каже по тези симптоми. Запушване или възпаление на съдове, които провеждат лимфна течност, може да имат много различни причинители - от рак, до безобидно възпаление или следствие от някой медикамент, хормон, премината инфекция...

Трябва да отидете отново там, където са Ви прегледали първия път, но е добре и второ мнение да потърсите.

AST титър, ако не са мерили е добре да измерят.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests