котешка екзема

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
юлиа
Posts: 33
Joined: Mon Mar 23, 2009 6:54 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

котешка екзема

Postby юлиа » Sun Dec 27, 2009 6:41 am

на 37 год., 165см,55кг изписан крем нистатин,но не помага.От 4 дена са петната .Нуждая се от съвет и препоръки.Крема ми го исписа личния лекар,като каза че до седмица ще ми мине.Четох в нета доста обезпокояващи неща за тази екзема и оптимизма на доктора ме озадачава.На кожен ще мога да отида след нова година защото всички почиват,но да не стане късно.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Dec 27, 2009 7:07 am

Не ми е позната болест "котешка екзема". Нещо по-медицинско като име нямате ли?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

юлиа
Posts: 33
Joined: Mon Mar 23, 2009 6:54 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby юлиа » Sun Dec 27, 2009 3:34 pm

Доктора каза само микотична екзема от котка това е и не мога да се сваржа с него по телефона да о питам за повече.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Jan 03, 2010 6:24 am

"Микотична" означава "гъбична" и се лекува с Низорал, трябва лекарят да Ви го предпише или друга подходяща терапия.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

юлиа
Posts: 33
Joined: Mon Mar 23, 2009 6:54 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

за тестовете и тяхната достоверност

Postby юлиа » Thu Mar 11, 2010 12:42 pm

Здравейте,
въпроса ми е :направени са тестове за HIV,HEPATIT B,васерман в 2 различни лаборатории с отрицателни резултати.Изключват ли се тези заболявания на 100% ?Като тези тестове са направени 18 месеца след рисков контакт.Много бих искал да не повлиявам на отговора Ви ,затова не описвам симптоми.Ако може да получа еднозначен отговор само на зададения въпрос.Ако е възможен такъв.
Благодаря!Едно уточнение ,лабораториите не са в София.
Блаагодаря!

Нелогична
Posts: 45
Joined: Sun Jun 08, 2008 1:45 pm
Contact:

Postby Нелогична » Thu Mar 11, 2010 4:39 pm

Да,времето от контакта до теста е напълно достатъчно така че и трите неща могат да се изключат на 100 %.За Хепатита са нужни най-много 2 месеца за да се открие в кръвта,за ХИВ - най-много 3 месеца,а за Сифилиса /Васерман/ - около 1 месец.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 245 guests