Алергичен ринит и дразнене в гърлото

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
evita68
Posts: 3
Joined: Fri Dec 25, 2009 1:27 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Алергичен ринит и дразнене в гърлото

Postby evita68 » Fri Dec 25, 2009 2:45 am

Здравеите!Страдам от Алергичен ринит,които се състои от запушен ност и стичащи се в гърлото секрети.От лятото имам постоянно дразнене в гърлото,което понякога отшумява от самосебе си за ден,2,3 и пак се появява..Усещам го като оток,чуждо тяло,храчка и трудно преглъшане при харанене понякога.Ще се рдвам някои с подобни проблеми да сподели и да препоръча някакво лечениеВ момента пия Ксизал и пръскам Неоринактив но засега нямам подобрение......

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Fri Dec 25, 2009 4:46 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

evita68
Posts: 3
Joined: Fri Dec 25, 2009 1:27 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

отговор

Postby evita68 » Fri Dec 25, 2009 5:02 pm

Здравейте. На 41 год съм, ръст 168, 56кг имам колит,гастрит ,намален слух -други по сериозни заболявания мисля че нямам.Относно медикаментите пия Ксизал и впръсквам в носа неоринактив от няколко дни по 1 път на ден-повече не смея и от време на време мажа Виброцил гел ,за гърлото смуча прополисови таблетки .

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sat Dec 26, 2009 7:57 am

Здравейте,

как Ви бе поставена горепосочената диагноза?

Имате ли киселини?

Правена ли е посявка, че да се види, дали няма инфекциозен причинител на оплакванията Ви?

Правена ли е рентгенова снимка на черепа?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 301 guests