Болки в краката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Нели Петкова
Posts: 3
Joined: Sat Dec 12, 2009 11:33 pm
Location: ст.загора
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в краката

Postby Нели Петкова » Sun Dec 13, 2009 1:44 am

Имам болки в краката от коленете на долу. Отначало ги свързвах с новата ми работа която изисква стоене прав.Мазах с лиотон 1000 имаше леко подобрение,но болките не изчезнаха.Скоро преди месец си секнах кръста,личната ми предписа профенид инжекций,те помогнаха донякъде. И лекарката ме изпрати на мануална терапия и нагревки.Сега в кръста имам лека болка но краката ме болят страшно много чувствам все едно съм ги стягала с ластици изтръпнали и схванати.От седмица съм в неплатена не ходя много, почивам а тази болка не изчезва,без значение дали съм права или легнала.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sun Dec 13, 2009 3:51 pm

Възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, се пишат във всяка тема! Отговарящият не е длъжен да ги помни!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 89 guests