Ринит - лечение с операция?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
advokatut
Posts: 1
Joined: Sat Dec 12, 2009 2:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ринит - лечение с операция?

Postby advokatut » Sat Dec 12, 2009 2:49 pm

Здравейте!
Когато бях малък ми премахнаха третата сливица, вследствие на което загубих обонянието си и носът ми е постоянно запушен. Пробвах различни видове лекарства без резултат. Лекарите казаха, че може би се дължи на алергия или изкривена носна преграда. Бих искал да ме посъветвате какво трябва да направя, за да си върна обонянието. Какво представлява операцията при подобен проблем? 54 години, 80 кг, 165 см.
Благодаря!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Dec 27, 2009 6:56 am

Здравейте,

има начини, да.

Но е важно да се знае, дали няма щети в нервната система, щом нямате обоняние и дали нямате хронична инфекция, като синузит да кажем.

Отидете на рентген на черепа за изключване на синузит и вижте две посявки какво ще покажат с антибиограма - от нос и от гърло.

Като излезат резултатите пишете пак.

Единствено инфалацията може да Ви облекчи симптомите, но след горепосочените две изследвания.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests