Синдром на акушерска ръка

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Далия
Posts: 14
Joined: Thu Jun 19, 2008 5:15 pm
Location: варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Синдром на акушерска ръка

Postby Далия » Tue Dec 08, 2009 12:18 am

Здравейте ,
На 28 години съм 1,60 висока около 60 килограма
Имам следното питане , от 15 годишна при по силни емоции изпадам в следната криза. Свиват се пръстите на ръцете ми , езика ми се удебелява , не мога да стоя изправена , и се затруднява дишането ми. Невролог ми изписа лекарства по време на изпитите ми в противен случай , ужасът започваше веднага щом седна да говоря .
Каза ми да ги пия при нужда , аз така и правя като знам че ми предстои нещо важно. въпросът ми е следният , те важните неща не винаги са предвидими - има ли някакъв друг вариант с който да мога да спра кризата още при започването и в случай , че не съм пила лекарството .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests