Изтръпване на главата и други

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mondoman
Posts: 1
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Изтръпване на главата и други

Postby mondoman » Sat Dec 05, 2009 1:04 am

Здравейте ! От около 9 месеца насам имам завишение на кръвното налягане. Получавам изтръпване в почти всички части на главата болки в краката ръцете врата от двете страни до артериите мисля . Усештането е че все едно главата ми се пълни с кръв имам над лявото око на челото някакво усештане все едно нещо надува и спихва и така по цял ден. Когато съм в изправено положение имам силно виене на свят стягане в сърдечната област и отзад в ляво на нивото на сърцето почти до гръбнака поняко имам чувството че ще припадна докато ходя! правено ми е ЕКГ, Електрокардиография ВЕЛО и нищо там . Болката при натиск с пръст в ляво на гърдите ми се засилва . Когато спя ги нямам тия симптоми всичко става когато стана от леглото и целия ми ден преминава така .Получавам редовно болки в краката и гърдите само ж ляво на 24 годин съм момче съм и незнам какво да правя. Имам и леко схващане на долната устна и понякога на горната а също така сърцебиене докато лежа вечер в леглото и ми е трудно да заспа целия се клатя като легна от това сърцебиене. Висок съм 180, 78 килограма. Ходих при невролог който ми каза че имам вегетативна дистония???

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Dec 06, 2009 2:04 pm

Най вероятно имате тревожно разтройство. Вместо да се мъчите посетете джипото . То ще прецени нуждата от психиатър. Няма защо да се мъчите евентуалното приложение на антидепресант ще Ви оттърве от състоянието и ще нормализира кръвното.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests