Съмнения за гърч

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sunn93
Posts: 1
Joined: Fri Dec 04, 2009 10:50 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Съмнения за гърч

Postby sunn93 » Fri Dec 04, 2009 11:21 am

Здравейте всички.Проблемът ми е следния : имам остра вирусна инфекциq - грип.Вчера цял ден имах треска,която се повлияваше единствено от Аспирин с вит.Ц.На 16 години съм.Снощи си легнах към 10.30.Към 12.30 се събудих с халюцинации,желание да се хвърля от някъде,с изпъкнали вени на ръцете и учестен пулс.За 15-20 мин. родителите ми ме успокоиха.Имах температура 38.4 . Пристеснена сум,защото това ми се случва всеки път когато вдигна температура.Благодаря ви предварително.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Dec 06, 2009 1:59 pm

Това все още не е гърч, няма и да се случи. Нормално е човек при грип да изпита дискомфорт като този , който описвате, но едва ли е повод за притеснение. След няколко дни симптомите ще отзвучат. Редно е да посетите семейния лекар, който ще следи за усложнения.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 279 guests