Остри, стягащи болки, спазми в стохама и втърдяване

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Колко опасни са болките в стомаха

да
0
No votes
всякакъв
0
No votes
не
0
No votes
 
Total votes: 0

anny_66
Posts: 2
Joined: Thu Dec 03, 2009 7:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Остри, стягащи болки, спазми в стохама и втърдяване

Postby anny_66 » Thu Dec 03, 2009 7:57 pm

Здравейте!
Дъщеря ми е на 20 г. , около 80 кг. и 170-180 см висока. Страда от епилепсия. Преди 6-7 месеца започна да се оплаква от болки в стомаха. Когато се оплаче, че я боли стомах и я пипна, усещам нещо като твърдина. Тя не може да ми обясни как и какво точно я боли. Болките са ежедневни и не се повлияват от болкоуспокояващи. Имаше периоди ,в които цялата пребледняваше, чак устните и побеляват. Рядко, но не трудно, ходи до голяма нужда. Пие талопам и кепра за основното си заболяване. До преди около три седмици пиеше и метформин , заради инсолинова резистентностСпряхме го, защото в комбинация с талопа много отслабна. Водих я вече на двама лекари и естествено сме с две различни диагнози за тези болки в стомаха. Единият каза - камъни в жлъчката, другият на когото съм по-склонна да вярвам - раздути черва, заради нередовно ходене в тоалетна в комбинация с нежелани реакции с другите лекарства, нередовно хранене и т.н. Освен слабително изписа креон и мотилиум. Аз обаче не виждам кой знае какъв добър резултат от това лечение. Вторят лекар ме поуспокои, че жлъчката не е възпалена и за момента, ако и да има камъчета не се налага операция, но определено смята, че болките не са от жлъчката.
Не се сещам каква друга информация да дам, но ако някой може да ми каже нещо ...., и дали да я водя на трети специалист.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Dec 06, 2009 2:12 pm

А защо трябва да водите дъщеря си? Тя не може ли сама да прецени и да отиде на лекар, ако се налага. По принцип , ако има някакъв здравословен проблем то трябва да се оръщате към лекаря до неговото изясняване и отстранаване доколкото е възможно.

anny_66
Posts: 2
Joined: Thu Dec 03, 2009 7:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby anny_66 » Mon Dec 07, 2009 10:52 am

ами защото е инвалид и защото вече съм ходила на двама специалисти и резултатът е нулев


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 276 guests