Възпален лимфен възел на врата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
MyAccountHere
Posts: 1
Joined: Sun Nov 29, 2009 6:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Възпален лимфен възел на врата

Postby MyAccountHere » Sun Nov 29, 2009 7:28 pm

здравейте,

аз сам на 25г. 183 см. 75кг.

имам възпален лимфен възел на врата от 4-5 дена бях на лекар преди 3 дена и той ми предписа антибиотици. Каза че селд 3 дена ще ми спадне отока. той взе да спада но все пак се притеснявам. първо не е изчезнал до край (както лекаря ми каза) и имам температура около 37 градуса. Лекаря ми каза че е от възпалено гърло но аз не осещам нищо такова. може да сам параноясан но искам и друго мнение. Четох някаде, че изпотяване и температура от 37 градуса подсказва ракови образувания но не сам сигурен дали имам такова. Въпросът ми е дали от антибиотиците е възможно да се оправи лимфния възел за определен период и след това дали може да се появи пак. Лекаря ми предписа Ospamox 1000mg. и Парацетамол (като сподели че той ще "изсуши" лимфния възел). До колко дена трябва да получа подобрение ако не е нещо сериозно. Какво препоръчвате да направя.

пс. Забравих да кажа че нямам никакви проблеми. никакви загноявания никакви други подути лимфни възли (не знам за корема но там няма как да си ги напипам )

Благодаря ви предварително за отговорите и моля да ми простите за лошия правопис :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests