на какво се дъжи това

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
andjelika
Posts: 2
Joined: Sun Nov 29, 2009 2:26 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

на какво се дъжи това

Postby andjelika » Sun Nov 29, 2009 2:48 am

аз съм момиче на 26г с наднормено тегло.от около 2 месеца не се чувствам добре.много ми е отпаднало.като започна да правя нещо и много бързо се измарям.усешам как започва да ми бие бързо сърцето.като се разхождам понякога чувствам слабост в краката си.все едно съм работила 12 часа без прекъсване.истината е че лятото наистина работих по 12 часа,но от два месеца не съм на работа.усещам постоянно едно треперене на нервите си по цялото си тяло,ако мога така да се изкажа.много често кръвното ми пада.по скоро долната граница-50/60.а пулса ми постоянно е ускорен.вечер не мога да заспивам от това вътрешно трептене на цялото ми тяло.въртя се в леглото и заспивам чак към 3-4 часа.някой път се случва да заспя и да се събудя стресната,сърцето ми да бие страшно силно,все едно е спрело и е тръгнало изведнъж.тези състояния много ме подтискат.постоянно мисля за тях.знам че имам някакво психично разтройство или депресия.лекувам се с хомеопатия.но ако можете да ми кажете изцяло ли това състояние се дължи на психично неразположение или е възможно да имам някакъв физиологичен проблем,свързан с някой орган.посъветвайте ме дали да посетя лекар/ако "да" какъв/или да се успокоя че всичко е на нервна почва/най лесната диагноза/.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Tue Dec 01, 2009 12:17 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

andjelika
Posts: 2
Joined: Sun Nov 29, 2009 2:26 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby andjelika » Thu Dec 03, 2009 1:31 am

аз мисля че съм споменала че съм с наднормено тегло.нямам някакви заболявания.досега когато съм имала някаква болежка,обикновенно диагнозата ми винаги е била "на нарвна почва".не пия никакви лекарства,освен хомеопатично/ако е необходимо ще кажа какво е/


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests