Участъци без нормално покритие по езика, географски език

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Messalina
Posts: 1
Joined: Sun Nov 22, 2009 8:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Участъци без нормално покритие по езика, географски език

Postby Messalina » Sun Nov 22, 2009 9:14 pm

Здравейте,

От 1-2 години имам проблеми с езика. Появяват се участъци без нормално покритие, които си сменят формата, разни ранички и други. Ходила съм два пъти на лекар по въпроса и двата пъти ми казаха – географски език.

От известно време пия разни билки, сокове, жабуря със Сандрини, пия пробиотици и тн. и водя по-здравословен начин на живот и езика започна да изглежда по-нормателен, но пък забелязах нов проблем.

На десния ръб на 2 см имам нещо като малка пъпчица, брадавица, бяло е сега. Два-три дни ме боля, после един ден имаше и нещо като черно, кафява точка на върха, която сега я няма. Мисля, че го бях прехапала този участък, там имам една паднала плобма от известно време и все не намирам време да я оправя.

Вече не бе боли, но бялата пъпчицата си остана. Въпросите са ми:

1. На какъв лекар да отида? УНГ, кожен, друг?
2. Какво може да е това? Притеснявам се от най-лошото..

36г, 172, 54 кг.
нямам други заболявания и не пия лекарства

Благодаря предварително!

overpowered
Posts: 1
Joined: Sat Jun 05, 2010 3:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Участъци без нормално покритие по езика, географски език

Postby overpowered » Sat Jun 05, 2010 4:02 pm

s


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests