Дискомфорт в гърлото... Вече незнам какво да правя

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
1nsens1bl3
Posts: 1
Joined: Sat Nov 21, 2009 3:36 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Дискомфорт в гърлото... Вече незнам какво да правя

Postby 1nsens1bl3 » Sat Nov 21, 2009 3:39 am

Здравейте, на 17 години съм, 180 съм вискок и тежа 59 килограма.
Преди 3 седмици боледувах от гастрит, но бях ужасно уплашен да не е свински грип.
Изпитвах нещо като "парене" в горната част на корема и се страхувах да не е свински грип, защото бях чел, че при нелекуване следва смърт посредством възпаление на дихателните пътища, т.е, че ще се задуша.
УЖАСЕН, ужасен страх в продължение на 6 дни, въпреки, че знаех, че е гастрит, самаta мисъл, че може да хвана свински грип ме ядеше отвътре.

На 4-тия ден (сигурно от нерви/страх) почнах да усещам "топче" в гърлото, все едно нещо беше заседнало.
Лекарят ми видя гърлото и ми каза, че е зачервене и за това така го усещам, а може и да е на нервна почва, все пак 4 дни в постоянен страх....

Та така, след около 2 седмици това "топче" вече го няма, но сега път друго.
В последните 2 седмици също живея в постоянен страх, че имам рак на гърлото, защото пуша от 7 години а всеки знае, че пушенетo причинява рак, било то на белите гробове или на гърлото.

Сега, на моменти усещам стягане в тази точка:
xttp://img264,imageshack,us/img264/2274/19139320.jpg

И на моменти все едно някой е сложил пръст в тези точки на гърлото/гръкляна:
xttp://img40,imageshack,us/img40/4295/75488039.jpg

Заместете "x" със "h" и "," със "."

Т.е, по средата и от двете страни. По-някога е само от едната, понякога отдугата, понякога е само в средата и така вече 4 дни.

През тези 4 дни съм бил над 8 пъти при личния лекар, който ми гледа гърлото с фенерче, натиска ми езика с нещо като пръчка за сладолед и ме кара да казвам "Аааа".
Последно бях вчера, каза ми, че нищо ми няма (внушавам си), а аз наiстина постоянно си мисля, че нещо ми има.

Препоръча ми да пия валериана мента глок 3 пъти на ден q_Q, а аз съм на 17 години и да пия валериана ??!?!

Моля, ако някой е запознат с тези симптоми или незнам как да ги наричам, моля да се изкаже какво може да ми има или наистина нищо ми няма и психясвам.
Между другото ме е страх и да не полудея :?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests