Повишаваща се утайка в кръвта

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
дон_алонсо
Posts: 2
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Повишаваща се утайка в кръвта

Postby дон_алонсо » Thu Nov 19, 2009 8:45 pm

Здравейте имам едно питане за повишаваща се утайка в кръвта. Майка ми преди 1 седмица прекара тежък грип и направихме всички изследвания и утайката беше 70. Всичко друго премина вече ,но днес ходихме пак на изследвания и утайката се беше повишила до 110. Правихме дори изследвания за свински грип .Всичко друго е в нормите ,но утайката не спада и температурата днес беше 37.5 Лекарите не могат да дадат точен отговор ,от какво се получава така. Утре пак ще ходим на доктори... иначе други проблеми нее имала и не се е оплаквала от нищо. Няма наднормено тегло... Ако може да дадете съвет ще съм много благодарен.
Забравих да кажа ,че се чувства добре. Хемоглобина онзи ден беше 119 сега е спаднал на 103 ,а утайката от 70 на 110...

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Fri Nov 20, 2009 12:47 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

дон_алонсо
Posts: 2
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby дон_алонсо » Fri Nov 20, 2009 1:53 am



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests