обрив по главичката на пениса придружен със сърбеж на същото

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
алекс0408
Posts: 1
Joined: Thu Nov 19, 2009 1:14 pm
Location: гр. софия
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

обрив по главичката на пениса придружен със сърбеж на същото

Postby алекс0408 » Thu Nov 19, 2009 1:47 pm

Здравейте, преди седмица бях настинал към края на настинката когато вече нямах температура забелязах обрив по главичката на пениса. започнах промивки ежедневно с калиев перманганат. обрива започна ту да изчезва ту да се появява също така имам и сърбеж по самата главичка, особедно сутрин в раните часове сърбежа е силно изразен. Също така от близо месец и малко пия капсули Парадизо за маже. Аз сам на 27години, висок 175см, тегло 73кг. като малак сам боледувал от бъбреци и имам епикриза за пионефрит на бъбреците. Въпроса ми е от какво може да ми е този обрив придружен със сърбеж и с какви медикаменти да го третирам. обрива е на ситни пъпчици много на гъсто разположени на места. Предварително благодаря

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests