Прясна кръв в изпражненията след изхождане

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mushmule
Posts: 2
Joined: Sun Nov 15, 2009 9:25 pm
Location: Canada Monreal Ile des soeurs
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Прясна кръв в изпражненията след изхождане

Postby mushmule » Mon Nov 16, 2009 4:46 pm

Аз съм жена на 26 години висока 164 см и тежа 55 кг. От извесно време насам когато ходя до талетна забелязах че при изхождане имам кръв в изпражненията, която е чиста и светло червена. Като Кръвта е само при изхождане иначе не съм забелязала да има по бельото ми. Изпражненията ми са нормални нямам запек. Като искам да спомена това че доста дълго време страдах от хроничен запек и след като се преместих да живея на друго място смених режима си на хранене и проблема със запека изчезна , но се появи този с кръвта. Имам ли основание да се притеснявам или не ? Преди взимах различни хапцхета за да мога да се изхождам нормално от злен чай, бизалакс, бекунис и други подобни, но от близо 4 месеца не съм пила никакво хапче и се притеснявам да не е нещо сериозно. Нямам болки или парене след изхождане по голяма нужда.

Благодаря Ви предварително

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests