Хипотиреоидизъм и гастрит

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rosi
Posts: 11
Joined: Sun Sep 20, 2009 9:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Хипотиреоидизъм и гастрит

Postby rosi » Sat Nov 14, 2009 7:09 pm

Здравейте!
Пише ви момиче, на 18 години, висока съм 176см., тежа 57кг. От миналата година, октомври месец, имам проблеми със стомаха. Тогава ходих на хирург, който ми каза, че имам гастродуоденит след направено рентгеново изследване с бариева каша. След това бях и на гастроентеролог, според когото всичко било на нервна почва. Той ми изписваше различни лекарства, сред които Мотилиум, Ланзул, Деанксит, Де-нол, Ципрофлоксацин, но от всички тях имах само временно подобрение. Това лято (през август) ми прави колоноскопия и тъй като резултатите бяха нормални, той заключи, че всичко е наред и няма от какв да се притеснявам. През следващите няколко месеца нямах сериозни оплаквания, освен леко гадене сутрин. Но от началото на този месец отново започнаха болки в стомаха, в горната част и около пъпа, като най-силни са сутрин и до обяд. Също така още със събуждането сутрин много ми се гади, но досега не съм повръщала. Въпреки това е много неприятно и ми създава голям дискомфорт. В момента пия Еутирокс 50, който ми е изписан за 3 месеца, тъй като миналата седмица ми откриха хипотиреоидизъм. Въпросът ми е възможно ли е стомашните ми оплаквания да се дължат на проблема със щитовидната жлеза, и как мога да разбера дали този гастрит и дуоденит е излекуван, или не. Също така ако може да ми препоръчате нещо против това гадене , наистина е ужасно неприятно (чувала съм за Деган, но не знам дали е подходящ).
Благодаря предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests