сърцебиене

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jorjeta georgieva
Posts: 1
Joined: Mon Sep 28, 2009 12:18 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

сърцебиене

Postby jorjeta georgieva » Thu Nov 12, 2009 9:32 pm

Здравейте!Аз съм на 38г висока съм 1.70см 75кг.От няколко месеца получавам сърцебиене и тогава имам чувството че и въздух не ми стига.Не разбрах от какво се провокира това,но най-често се случва при по-резки движения,но не винаги при физическо натоварване нямам този проблем напротив когато съм седнала и изведнъж се изправя.Нямам заболявания,отидах на кардиолог,направими кардиограма,прегледаме и пълна кръвна картина.От това излезе че всичко ми е наред,но ми исписа Карведил6,25 2х1.Като се прибрах прочетох че лекува хипертония.Моето кръвно обикновенно е малко ниско или нормално и доктора го знае.

Предварително ви благодаря за отделеното време :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests