Ьронично главоболие с нарушено развовесие, шум и замайване

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ani4ka11
Posts: 49
Joined: Sun Dec 23, 2007 1:35 pm
Location: pomorie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ьронично главоболие с нарушено развовесие, шум и замайване

Postby ani4ka11 » Thu Nov 12, 2009 1:25 pm

Здравейте писала съм и друг път в форума и моля за съвет,имам от 10 години главоболие постоянно ,в началото беше много силно придружено с нарушено развовесие ,шум и замайване. Така е не се разбра причината за това главоболие. Правила съм изледвания ЕЕГ-иритативни промени в на4алото сега е нормално ЕЕГ,доплер нормален скенер нормален последно невроложката ме изпрати на ЯМР с съдова програма и там вси4ко е наред.В София правих ЯМР там ми казаха да си намеря добър невролог,ама каде да го търся. Диагнозата ми е нарушение на вегетативната система и вестибулопатия.Пия ривотрил от 0,5 на ден .Главоболието ми не минава е понамаля но все си го има странното е, че като правя нещо е засилва ,бягане ходене, а в легнало положение утихва. Бихте ли ми казали на какво може да се дължи това тензиционно главоболие (хронично)така го водят и с какво да го лекувам.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests