вода в коляното

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

вода в коляното

Postby таткото » Sat Nov 07, 2009 11:52 am

Здравейте! Пиша ви от името на баща ми (61 годишен, 172 см, 76кг,) , които има такъв проблем с коляното. Всичко започва с подхлъзване от една стълба, кракът му се удря в стъпалото. Това се случва на 30 април. От тогава се оплаква от болки, коляното му се подува и събира вода. Такава е диагнозата. От тогава 7 пъти ходи да му я точат и след време пак се събира. Първо му изписаха някакви хапчета във вид на капсули , после инжекции , след това пи flamexin.
За съжаление не е възможно да изброя всички медикаменти, просто не пази рецептите. Взима и хапчета за високо кръвно.
Правиха му изследвания, но са няколко страници и просто не мога да ги напиша всички. Според лекаря всичко е "добре"
Последно се оплаква от болки и в другото коляно. Лекараят предлага да се направи операция за отстраняване на торбичката която събира водата.
Моля кажете това ли е най-правилния начин на лечение? Не е ли твърде краен вариант? Дали да не пробваме "народна " медицина, има доста видове компреси
таткото

Return to Форум имам проблем...

Similar topics