Проблем: чувствителност на пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lordgivemeasign
Posts: 1
Joined: Fri Nov 06, 2009 6:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем: чувствителност на пениса

Postby lordgivemeasign » Fri Nov 06, 2009 6:59 pm

Здравейте на всички!

Първо като нов потребител искам да ви поздравя с прекрасният форум.

Сега към проблема за който наистина ви моля да ми помогнете защото от много време ме притеснява и ми създава комплекс направо :(

Първо:

години: 16
НЕ съм имал полов акт

По рано не можех да си забелвам главичката лесно в ерекция... направих си някакво цепване на "пръстенчето" под главичката. След това си махнах "ципичката" под главичката .. забравих в момента как се казва.

Сега всичко е добре, но от много време имам проблем с чувствителноста на главичката :(. Когато я пипам много пари / щипе.
Явно нервните сектори са оптегнати .. или и аз незнам вече.

Гледам вечер да спя с заголена главичка. Търкам я въпреки болката секи ден .. и т н .. В банята си я мия под душа с душ гел и пак търкам за да свикне с болката и чувствителноста..

Пробвал съм с калиев перманганат и смрадлика... не съм бил от най-сериозноте .. по 3-4 дена.

Умолявам ви хора дайте ми съвет.

Благодаря!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Nov 09, 2009 3:46 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests