Много притеснителна усилваща се кашлица при пушач

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
I.B.
Posts: 2
Joined: Fri Aug 28, 2009 1:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Много притеснителна усилваща се кашлица при пушач

Postby I.B. » Thu Nov 05, 2009 7:39 pm

Майка ми е на 54г. , 176см. , 75кг. , не приема лекарства.

Майка ми покашля от години и винаги съм го свързвал с цигарите. Но напоследък кашлицата се засили и ми се струва, че е доста по-честа. Кашлицата е давеща. Появява се в различни моменти, но най-вече при лягане (точно в момента, когато легне) и сутрин след ставане от леглото, т.е. при смяна на позицията на тялото. Също така, майка ми се задъхва при физическо усилие и казва, че много бързо се уморява. Много се притесних, защото си мисля, че има рак на белия дроб и я накарах да отиде при GP-то. Тя я е преслушала и нищо не се чувало, казала, че сигурно е алергия и предписала някакви хапчета, но това няма начин да е алергия и затова накарах майка ми да си направи рентгенова снимка на белия дроб. На снимката нямало нищо (Б.О.) и рентгеноложката казала, че може би е бронхит. Но при бронхит нищо ли не се чува на слушалката и нищо ли не се вижда на снимката ? Най-много ме интересува дали може при рак на белия дроб да не се види абсолютно нищо на рентгеновата снимка, защото много се притеснявам ? Какво може да е ?
Забравих да спомена, че майка ми има синузит и съм чел, че може да има кашлица от него, но няма как да е от това. Все пак кашлицата при синузит идва от дразнение в гърлото, а и синузитът има сезонен характер....

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests