Болки в червата породени от простатит?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ikoto
Posts: 4
Joined: Wed Nov 04, 2009 10:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в червата породени от простатит?

Postby ikoto » Wed Nov 04, 2009 10:08 pm

Здравейте! До преди почти година лекувах простатит. Последните два-три резултата от посявките бяха отрицателни. Но остана един друг проблем с червата. Покрай обяд много ми се надува коремът в долната си част. Ходих на гастроентеролог и той ми каза, че това е в следствие на дългото лечение с антибиотици. Проведох няколко курса на лечение, но тези болки не изчезнаха напълно. Установих, че когато ми се ходи по малка нужда, а не мога по някакви причини и трябва да стискам, започват да се подуват така червата (или нещо друго..). Получават се газове също. Когато изпускам газовете и отивам до тоалетна да пикая, постепенно намалява подутината. Та искам да ви попитам, дали е възможно пак простата да се обажда. Нещо явно не се е излекувало напълно...

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Nov 09, 2009 3:41 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests