перитонзиларен абсцес

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Далия
Posts: 14
Joined: Thu Jun 19, 2008 5:15 pm
Location: варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

перитонзиларен абсцес

Postby Далия » Fri Oct 23, 2009 8:56 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Oct 25, 2009 6:13 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Далия
Posts: 14
Joined: Thu Jun 19, 2008 5:15 pm
Location: варна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Далия » Sun Oct 25, 2009 1:23 pm

Благодаря за изчерпателният отговор,
ако може да ми препоръчате хомеопатични или друг вид качествено лекарство за засилване на имунитета .
До сега съм си била Ваксигрип ваксина .... тази година пропуснах , да си бия ли при това положение

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Nov 08, 2009 6:27 am

Здравейте,

ваксина може да си сложите, когато сте здрава само, т.е. около 3 седмици след последните симптоми.

Засилването на имунната система не може да стане чрез т.нар. "хомеопатични" средства. По принцип не вярвам във тях, защото не са конвенционални и не може да помогнат по принцип, като нормалните лекарства. Ако има хомеопати, които да знаят какво продават и имат някакви имунностимулиращи препарати, то посъветвайте се с тях. При имунните проблеми винаги става дума за скорост на синтеза на протеин, необходим за нещо си там или за неговото свързване в имунноактивна комбинация.

Дали има корен, плесен или листа, които в този сложен процес целево да се намесят не знам да да правени изследвания, но докато не ги видя, не вярвам.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests