Кръв в изпражненията - Причина?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
MYSELF^
Posts: 14
Joined: Sun Mar 22, 2009 4:08 pm
Location: София
Contact:

Кръв в изпражненията - Причина?

Postby MYSELF^ » Wed Oct 21, 2009 6:06 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Oct 25, 2009 7:16 am

Здравейте,

проктологът е отговорен за тези оплаквания.

В крайна сметка какво приемате за гастрита? Какво Ви предписаха тогава?

За Вашите сегашни оплаквания можете да пиете по едно пакетче от разтворимия Мовикол, който ще облекчи изхождането и така разраняването ще зарастне по-бързо.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

MYSELF^
Posts: 14
Joined: Sun Mar 22, 2009 4:08 pm
Location: София
Contact:

Postby MYSELF^ » Mon Oct 26, 2009 12:16 am

Здравейте, за гастрита нищо не приемам общо взето (то уж беше хроничен гастрит преди около 7 години като го диагностицираха, после ходих на други лекари и преди 5 години някъде беше като ми говореха за 2те язви и за ГЕР-а...та в крайна сметка не знам кое е и какво е защото всички казват различно и само ме объркват). Единственото което приемам е антиацидни хапчета (ако се налага) и нещо против гадене....минах през всякакви лекарства в началото и никое от тях сякаш не оказваше много ефект....ето някой от лекарствата които си спомням: Ранитидин, Фамултран, Циметидин, Омепразол, Де Нол, Левопрайд, Париет, Улкопрол и май имаше още някое ама вече ми изчезват от акъла....

В момента не вземам от тези препарати и гледам стомаха ми да не остава никога празен, защото боли, сутрин задължително закусвам, кафе на гладно не пия, гледам да ограничавам пърженото, мазното и газираното, люто не ям, алкохол не пия вече....

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Oct 27, 2009 11:30 pm

Съжалявам че се свързвам с вас на ЛС но не ми дава нито да си едитна мнението, нито да постна друго след моето...темата е тази: http://bggp.net/viewtopic.2846.html

Исках да попитам за някакъв друг препарат различен от Мовикол, понеже тук никъде не го намирам и не са го чували....предполагам че може и да го няма в БГ още....и ако можете да ми кажете някакво мазило с което мога да се мажа за облекчаване, дезинфекция или за по-бързо зарастване...мерси предварително...


Администраторът да погледне какъв е проблемът, моля.

Има го в България. Някой вече ми бе писал, че го е намерил и затова писах търговското му име, а не съставката му. Тя е "полиетиленглюкол". Вижте дали ще го намерите под друго име. Лактулоза в краен случай. Важно е не количеството, а редовността, с която се приема, т.е. вечер по една препоръчана доза, но за сметка на това всеки ден. Предполагам, че до седмица ще изчезнат ректалните оплаквания.

Не виждам дали в цялата Ви картина е правена гастроскопия с вземане на проби за хеликобактер и други патологични промени?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Wed Oct 28, 2009 11:59 am


MYSELF^
Posts: 14
Joined: Sun Mar 22, 2009 4:08 pm
Location: София
Contact:

Postby MYSELF^ » Thu Oct 29, 2009 12:48 am



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests