Дали съм се заразил с HIV/СПИН

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
strong
Posts: 6
Joined: Fri Oct 16, 2009 9:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Дали съм се заразил с HIV/СПИН

Postby strong » Sat Oct 17, 2009 6:22 pm

Ръст 183см ; възраст 24години ; тегло варира всеки ден различно от 83-89кг ;в момента се раздвижвам от операция в коляното и пих до преди 1 седмица Movalis и Mydocalm, също пия и витамин ц , а и понякога заради болката при раздвижването пия аулин или течен аналгин, операцията ми беше стабилизиране на пателата , проблема ми е че преди месец и полвина се целувах с едно момиче и ме е страх да не ме е заразила с ХИВ, от тогава чувствам отпадналост тежест в мускулите и постоянно почти съм настинал,и постоянни сърбежи по тялото. А няма как да съм се заразил преди това с хив защото повече от година и полвина не съм имал сексуален контакт, а и ми правиха изследване заради операцията и резултата беше отрицателен, а и не употребявам наркотици.

От преди операцията която беше преди 5 месеца си имам някакво голямо бяло петно по дясната външна част на езика а и малки червени точици които много щипат, също имам болки и парене при уриниране и онаниране в главичката на члена,също имам много голямо червено петно на небцето и в средата 2 дупчици, а и проблем имам с теглото един ден съм 84кг а на другия съм 89 и обратното, а бялото петно на езика и червеното най силно се изразяват след обилна консумация на алкохол.Моля помогнете ми дали има вероятност да съм се заразил с хив, а и кога е удачно да с изследвам, а и каква може да е причината за тея симптоми. благодаря предварително за помоща

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Oct 18, 2009 8:49 am

Здравейте,

ХИВ инфекция не е вероятна. По-скоро имате токсична реакция от силните и вредящи на здравето лекарства и алкохол, които приемате. А другите оплаквания може да са инфекция и трябва да отидете на преглед.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

strong
Posts: 6
Joined: Fri Oct 16, 2009 9:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

До Bulgaricus

Postby strong » Sun Oct 18, 2009 11:24 am

Благодаря много за бързия отговор, само да добвя че снощи мнго ми пареше след уриниране и май ми се е надул лимфен възел между свивката на десния крак в слабините, и много ме боли а и урината ми сутринта беше много тъмна. А и на какъв лекар ако може да ми препоръчате да отида ще ви бъда много благодарен

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sun Oct 18, 2009 2:24 pm

Българската здравна система предвижда първо да отидеш при личния лекар и ако не е в компетенцията му, той да те прати на друг лекар.

strong
Posts: 6
Joined: Fri Oct 16, 2009 9:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby strong » Sun Oct 18, 2009 3:08 pm

благодаря за отговора, утре ще отида до лични ми лекар. А може ли да попитам защо променихте заглавието ,да допускам ли че съм се заразил с ХИВ

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Oct 18, 2009 9:59 pm

Съмнявам се , че си се заразил. Ако се страхуваш просто си направи тест, за да отпаднат всякакви съмнения.

strong
Posts: 6
Joined: Fri Oct 16, 2009 9:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby strong » Sun Oct 18, 2009 11:01 pm

Благодаря за отговорите от утре почвам да обикалям по лекари. 10x

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Oct 19, 2009 9:25 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Nov 08, 2009 4:48 am

Не Ви звучи добре клиничната картина. Инфекция е вероятна. Непременно посявки и антибиограми да си направите, преди да пиете антибиотик. Чернодробна, бъбречна и обща кръвна картина и урина са стандартни изследвания. Като излезат, пишете. Трябва да спрете евентуални самолечения и хранителни добавки, ако приемате такива.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

strong
Posts: 6
Joined: Fri Oct 16, 2009 9:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby strong » Fri Dec 04, 2009 4:37 pm

ХИВ теста е отрицателен само дето излишно притеснение за него, бъбречните изследвания са горе долу в норма откриха ми някво възпаление на простата, странно ми е не съм ли млад за проблеми с простата , а кръвната картина е в норма, а и ми казаха че от Mydocalm са се получили странични ефекти и повечето неща затва са станали, благодаря много за отговорите, а странно ми е че ми пишеш че инфекция от ХИВ е възможна да не би да са объркали изследванията

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Dec 06, 2009 2:07 pm

Според мен имаш Хифофобия. Успокой се, храни се здравословно, спортувай умерено и се радвай на живота.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests