Сърбежи по пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
char0ven
Posts: 2
Joined: Wed Oct 07, 2009 6:01 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Сърбежи по пениса

Postby char0ven » Wed Oct 07, 2009 6:07 am

Здравейте на всички.
Накратко...имам проблем и искам да разбера какво ми е , но се чувствам неудобно и реших първо да се посъветвам тук с вас.

Проблема се изразява в следното...сутрин като стана пениса ми доста ме сърби все едно не подържам хигиена което не е така...
Когато си натисна канала...на върха му излиза бяло...като гной...не много колкото капка , но доста ме притеснява + това понякога..когато пикая последното което изпикавам е не чиста урина ами все едно в нея има пресечено мляко...
Даже понякога когато пикая леко ме боде пениса.

Моля да ми обясните какво може да е това и ако се наложи да отивам на лекар.

Благодаря Ви.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Oct 07, 2009 5:57 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

char0ven
Posts: 2
Joined: Wed Oct 07, 2009 6:01 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby char0ven » Wed Oct 07, 2009 7:11 pm

Съжалявам извинете ме...
На 30 години съм 172 см / 76 кг. Не съм боледувал от сериозни болести и не приемам каквито и да било медикаменти на тоя етап разбира се.
Лека настинка имах преди , но отмина преди 4-5 дни само дето още немога да се отхрача...това е.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Oct 07, 2009 10:08 pm

Здравейте,

няма нужда да се извинявате, но и ние без информация не можем да Ви отговорим. Половината от пишещите не четат и така, докато напишем на всеки по отделно да си даде информацията, която не е дал, губим времето за навременен отговор на един от пишещите.

При Вас случаят е сравнително ясен - имате инфекция, която вероятно е заразна при полов контакт. Инфекцията е най-вероятно микотична (гъбична), но може да е и бактериална, като първото ми се струва по-вероятно, като имаме на ум сърбежа и липсата на силна болка и все пак не е сигурно. Не сте казали от колко време сте така, но явно не е от 2-3 дни. Не може да се изключи и полово предавано заболяване, но там нищо не мога да кажа, понеже и Вие не сте дали информация за половото си поведение.

Моят съвет е да отидете на личен лекар или на уролог. Той да вземе посявка и да го занесе(те) в лаборатория (или какъвто е редът при Вас) и в следствие на резултата и антибиограмата да Ви се предпише целеви антибиотик или антимикотик. Настойчиво Ви съветвам да не се съгласявате да пиете лекарства, без това изследване, защото явно при Вас имате време, за да изчакате резултата, а прибързано лечение може да доведе до опасни последици и проблемът да стане хроничен. Мисля си, че ще Ви кажат, че нямате нужда от посявка, но Вие трябва да си прецените дали да не я направите противно на това, което Ви казват, дори и тя да е на собствени разноски.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests