синът ми е със висока температура от три години търся помощ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Анета Костова
Posts: 7
Joined: Tue Oct 06, 2009 8:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Анета Костова » Sun Nov 08, 2009 10:46 pm

всички тези иследвания са правени при проф.Бобев и той беше човека който твъдеше че има лимфом и препоръча да направим операция на далака и след операцията взе да се чуди какво да каже тъй като биопсиите не доказваха лимфом и сега по негова препоръка сме на преднизолон но ката намалим дозата под 20мг. и отново вдига температура до 39гр.В хематологията в Дървеница са правени всички изследвания от биопсии на далак черен дроб лимфни възли фенотипизиране,но уви всичко без диагноза.Били сме и във Военна болница и още къде ли не,затова искаме ако можем да изпратим изследвания и парафиновите блокчета някъде в чужбина за второ мнение.

phenamin
Posts: 6
Joined: Mon Nov 02, 2009 2:59 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "синът ми е със висока температура от три години търся

Postby phenamin » Mon Nov 09, 2009 5:30 pm

Премаханато от администратор.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Tue Nov 10, 2009 10:53 pm

phenamin, отговори се дават САМО от медицински лица. Ако искаш да даваш консултации, има други форуми. Не подлежи на обсъждане!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Nov 22, 2009 8:22 am

Ако търсите адрес, първо по имейл: s.monev(at)efe-online.eu.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests