Подут ляв лимфен възел

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Подут ляв лимфен възел

Postby буболечка555 » Thu Oct 01, 2009 2:36 am

Здравейте,

знам,че съм параноичка,но искам да чуя и друго мнение...

Преди 2 седмици ми се отчупи ляв кътник, не можах да отида на зъболекар,защото ме е страх,а мойта зъболекарка няма да я има още 1 седмица :(

Поду ми се левият лимфен възел, под мишниците, и от другата страна на врата всичко е нормално и не напипвам нищо (проверих няколко пъти, и аз и мъжът ми )

Четох в интернет,че е подутият лимфен възел е симптом на рак, СПИН и т.н.

Тук идва другият проблем,
отново лявата гърда ме боли, ще поясня,че пия противозачатачни Жанин от 7 месеца без почивка. Не напипвам бучка, но като легна на нея и усещам тъпа болка...

Знам,че ще кажете да отида на лекар, имам записан час при гинеколог за Петък, но вече се побърках, и няма да е лошо да чуя и други мнения...

Въпросите ми са : Има ли общо зъбът ми с подутият лимфен възел, или да тичам да се изследвам за СПИН ( въпреки,че е само 1 подут,а в интернет четох,че симптоми са подутИ лимфни възли , което ме наведе на мисълта,повече от 1, или и 1 е достатъчен да се изплаша тотално ) ?

Има ли общо отново лимфния възел с болката в гърдата ... ?

на 23 години съм :) Миналата година октомври бях на мамограф и всичко беше наред...

Благодаря за отделеното време..
буболечка555

Return to Форум имам проблем...

Similar topics